Elroni rongides saab näha Norra filmifestivali eriprogrammi

Filmifestival “Kino maale 2021” toob Elroni rongidesse eriprogrammi “Rongifilm ehk festival rööbastel”, mille kavas on sel aastal Norra lastefilmid.

Festival filme saab vaadata viies Elroni Tartu, Narva, Valga, Aegviidu, Koidula ja Viljand suunal sõitvas rongis.

“Elron on filmifestivali partneriks olnud juba 7 aastat ning Rongifilm on reisijate poolt alati hästi vastu võetud. Kuna rongireisijate seas on ka palju lapsi siis on rõõm tõdeda, et just sellise programmi sai korraldaja poolt meie jaoks kokku pandud”, sõnas Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup. Festival rööbastel on rongireisijate jaoks vaatamiseks kuni oktoobrikuu lõpuni.

Tänavu on festivali "Kino maale" fookuses Norra filmikunst, mis jõuab üle terve Eesti. "Tegu on peamiselt maapiirkondadele suunatud filmifestivaliga, mille programme näitavad tasuta mitmekümned kultuuri- ja haridusasutused üle Eesti. Elroni rongides tuleb linastumisele kogu perele mõeldud lühifilmikava, kust põnevat avastamist leiavad nii noored kui eakamad reisijad," sõnas festivali peakorraldaja Indrek Jurtšenko.

Tehnilist tuge ja televiisoried filmide näitamiseks pakub Ledzep Trailers.

Festivali "Kino maale" korraldavad Tapa vallavalitsus, MTÜ Tapa Linna Arengu Selts ja peakorraldajana Indrek Jurtšenko

Filmifestival Kino maale toimub üle Eesti ja kestab kuni 24. oktoobrini. . Elroni rongides saab lastefilme vaadata kuni 31.10.2021.


Eelmine
Viiendat korda toimuv filmifestival Kino maale algas kolm päeva kestvate lühifilmikoolitustega
Järgmine
Filmifestival Kino maale purjetas Norra tuultes läbi koroonalainete kindlalt sadamasse