RONGIFILM ehk FESTIVAL RÖÖBASTEL

Lühifilmikava Elroni rongides ja GoBusi bussides on mõeldud kogu perele, alates kõige pisematest filmihuvilist kuni eaakateni välja. Võta endale see aeg ja tee see filmireis endasse, leia ülesse see “kaduma läinud” laps, õpeta talle taas ühte asja, mida ei tohi kunagi unustada: lõppematu unistamine. Ligi 92 minutilises kavas on 11 vahvat animatsiooni, mis aitavad oma lihtuses ning siiruses taas “aususe, puhtuse ja elujõu” rajale ning tutvustavad tänavuse fookusmaa Norra lühifilmitegijate meisterlikku kunsti ja samuti selle kauni maa enda maagilist looduslikku ilu. Aga nii mõneski filmis, on pisut tuttavlikku, meilegi omast irooniat ja vallatut huumorit.

"Hommikulinnuke ja Murmelton talvepuhkusel" (Morgenfugl og Murmeldyr pÅ vinterferie) , režissöör Anette Saugestad Helland, 2014, pikkus 8.08, produktsioon Mikrofilm AS.

"Benedikt ja koletis" (Bendik & monsteret), režissöör Frank Mosvold, 2014, pikkus 10.39, produktsioon KOOL Production AS

"Superisa ja Pele" (Superpappa og Pele), režissöör Anette Saugestad Helland, 2011, pikkus 9.36, produktsioon Anette S. Helland EF.

"Odd on muna" (Odd er et egg), režissöör Kristin Ulseth, 2016, pikkus 11.48, animatsioon, produktsioon Qvisten Animation.

Jääpüük” (Isfiske), režissöör T. Blakseth, 2009, pikkus 5.57, produktsioon Spooking the horses.

"Maagiline aeg" (The Magic Time), režissöör Kine Aune, 2013, pikkus 9.28, produktsioon Kinefilm AS, Qvisten Animation AS.

"Kapten, piloot ja laulja", (Kapteinen, piloten og sangerinnen), 2014, režissöör Øyvind Tangseth, pikkus 7.11, produktsioon Aldeles AS.

"Õpilase kontsert" (Elevkonsert), režissöör Jan Otto Ertesvåg, 2009, pikkus 10.19, animatsioon, produktsioon Pang Produksjoner AS.

"Äike" (Dunder), režissöör Endre Skandfer, režissöör Endre Skandfer, 2016, pikkus 10.16, produktsioon Fablefjord.

"Hermani süda" (Herman's Hjerte), režissöör Anne Kristin Berge, 2015, pikkus 8.49, produktsioon AN-Imation.

RONGIFILM ehk FESTIVAL RÖÖBASTEL
Rongifilm on maailmas esimene ja ainulaadne viis, näidata filme festivali ajal ja seda liikuval pinnal ning raudteel. Tänavu näitame filme viies Elroni rongis filmide eriprogrammi, mis on läbilõige Kino maale tänavusest lühifilmiprogrammist.  Lühifilme näeb Elroni Viljandi-, Aegviidu-, Tartu-, Narva-, Koidula- ja Valga suuna rongides.Projekti tehniliste küsimuste eest seisab hea koostööpartner Ledzep OÜ, https://ledzep-trailers.com/ . Filme näitame rongides juba 8. aastat.


Elroni tutvustus

Oleme riigile kuuluv ettevõte, pakume rongidega kiiret, mugavat, keskkonnasõbralikku ja turvalist reisiteenust üle terve Eesti. Meie rongiparki kuuluvad nii elektri- kui ka diiselrongid, kokku 38 rongi. Meil on üle 200 väljumise päevas ning igal tööpäeval kasutab ronge üle 25 000 inimese.

Kvaliteetse teenuse pakkumine on üks meie olulisemaid prioriteete. Kogu meie meeskond panustab iga päev selle nimel, et pakkuda alati vaid parimat rongisõidu kogemust.  

Loome Sulle aega – viime Sind kohale kiiresti, turvaliselt ja mugavalt.  Vaata reisiinfot www.elron.ee ja kohtumiseni rongis!

BUSSIFILM ehk FESTIVAL RATASTEL

Filmifestivali Kino Maale eriprogramm Bussifilm linastub 4.-24. oktoobrini 2021 kümnes Go Busi kaugliinibussis, mis sõidavad suundadel Tallinn-Haapsalu, Tallinn-Kuressaare, Tallinn-Pärnu, Tallinn-Kärdla, Tallinn-Rakvere, Pärnu-Tartu, Tallinn-Valga ja Kuressaare-Tartu. Tegu on maailmas esimese ja ainulaadse viisiga näitamaks filme festivali ajal maanteel liikuval pinnal. Filme näitame Go Busi bussides juba 8 aastat.


AS Go Busi tutvustus  

Eesti üks suuremaid bussiettevõtteid Go Bus pakub mugavat, turvalist ja kvaliteetset transporditeenust. Go Bus kuulub kodumaisel kapitalil põhinevasse kontserni AS Go Group, mille turismi- ja transpordiga tegelevad ettevõtted aitavad igapäevaselt reisida tuhandetel inimestel. Meie kaasaegsed bussid ning kogenud bussijuhid teenindavad reisijaid igapäevaselt Eesti linnades, maakondades ning maakondade vahelistel kaugliinidel. Ühtlasi teostame tellimusvedusid nii kodu- kui välismaal. Meie klientide hulgas on lisaks Eesti eraisikutele ja organisatsioonidele ka mitmed suured välismaised turismifirmad ning riigiasutused. Võtke meiega ühendust, viime teid kindlalt kohale. Vaata reisiinfot www.gobus.ee ja kohtumiseni bussis !