Tänasest näeb PPAFFi animatsioone bussides ja laevadel

Tänasest, 19. oktoobrist algavad Priit Pärna Animafilmifestivali (PPAFF) kaks alafestivali – Bussianimatsioon ja Laevaanimatsioon, mis kestavad 1. novembrini.

“PPAFF on iga aasta soovinud animatsiooni inimestele lähemale tuua. Kui publik ei pruugi alati kinosaalidesse jõuda, pakume neile võimalust avastada animatsioonimaailm kas teel kooli või tööle, miks ka mitte välismaal reisides,” sõnas PPAFFi peakorraldaja Indrek Jurtšenko. 

Bussianimatsioonist saab osa GoBusi 15 mugavas bussis, mis sõidavad Tallinna-Hiiumaa, Tallinna-Saaremaa, Tallinna-Pärnumaa, Tallinna-Läänemaa ja Tallinna-Rakvere kaugliinidel. Lisainfo: http://www.gobus.ee.  Bussinimatsiooni alaprogrammis näidatakse Eesti, Prantsusmaa, Venemaa, Sloveenia, Saksamaa ja Portugali animafilme. Filmide pikkus on arvestatud keskmise bussisõidu järgi, mis on ca 1,5 tundi.  


Koostöös Tuule Laevade ja Elb-Link Reederei GmbH’ga seilab Laevaanimatsiooni seekord rahvusvahelistel vetel — Saksamaal, Elbe jõel. Lisainfo: https://www.elb-link.de. “Alafestivalide programmide koostamisel on PPAFFi meeskond arvestanud sihtgrupi ning tehniliste võimalustega. Animatsioon on sedavõrd mitmekülgne ja ilmekas kunst, et võimaldab programmide fookusesse tuua pildi, mis ise lugu jutustab,” kirjeldas Jurtšenko alafestivalide programmivalikut ning lisas, et valitud animatsioonid kõnetavad igas vanuses vaatajaid. 

Eelmine
Rakvere publik kohtus Fernando Galritoga
Järgmine
Rao Heidmets kohtub sel reedel Kohila publikuga