Bussianimatsioon

Alafestival Bussianimatsioon toob PPAFFi programmid ratastel reisijateni taas GoBusi bussides. Tänavu vurab rajale juba 20 GoBusi bussi mulluse 15 asemel. Bussianimatsiooni eriprogrammis näidatakse pooleteise tunni jooksul läbilõiget tänavuse festivali programmidest.

Bussianimatsioon on PPAFFi alafestivalide reas kolmandat korda ning eelmistel aastatel on PPAFFi programmidest mugavail bussiistmeil osa saanud ligi 3500-4000 inimest.

Piletiinfo ja graafikud leiad GoBus'i kodulehelt.


Eesti üks suuremaid bussiettevõtteid Go Bus pakub mugavat, turvalist ja kvaliteetset transporditeenust. Meie kaasaegsed bussid ning kogenud bussijuhid teenindavad reisijaid igapäevaselt Eesti linnades, maakondades ning maakondade vahelistel kaugliinidel. Ühtlasi teostame tellimusvedusid nii kodu- kui välismaal. Meie klientide hulgas on lisaks Eesti eraisikutele ja organisatsioonidele ka mitmed suured välismaised turismifirmad ning riigiasutused. Võtke meiega ühendust, viime teid kindlalt kohale!

AS-i GoBus põhiliseks tegevusalaks on reisijatevedu bussidega. Lisategevusaladeks on sõidukite hooldus ja remont, reklaamiteenuste müük ning bussijaamateenuste osutamine Pärnus. Ettevõtte põhitegevust toetavaid haldus-, koristus- , hooldus- ja muid tugiteenuseid ostetakse OÜ-lt Tarbus Kinnisvara.

AS-i GoBus eelkäijaks oli 1. jaanuaril 1954 loodud Tartu ATP. 1991. aastal nimetas Tartu linn Tartu Autobussi- ja Taksopargi ümber AS-iks Tarbus. 2003. aastal sai Tarbus esimese ühistranspordiettevõttena Eestis ISO 9001:2000 kvaliteedistandardi sertifikaadi. 18. novembrist 2005 kannab ettevõte ärinime AS GoBus. AS-i Tarbus ja seitsme bussiettevõtte ühinemise tulemusena tekkinud AS GoBus on jäänud tänaseni Eesti üheks suurimaks bussiettevõtteks. Ühinemise eesmärgiks oli stabiilse arengu tagamine kõigis regioonides, ettevõtte juhtimise optimeerimine ja ühtse teenuskvaliteedi rakendamine üle Eesti. AS GoBus kuulub kodumaisel kapitalil põhinevasse kontserni AS Go Group, mille turismi- ja transpordiga tegelevad ettevõtted aitavad igapäevaselt reisida tuhandetel inimestel.

   

Eelmine
Militaaranimatsioon
Järgmine
Rongianimatsioon