Registreeru animatöötubadesse!

Avatud on registreerimine Priit Pärna V animafilmifestivali (PPAFF 2016) laste ja noorte töötubadesse!


Avatud on registreerimine laste ja noorte töötubadesse. Koolituse läbiviijaks on MTÜ Nukufilmi Lastestuudio, kohapeal abistavad ka Tapa Gümnaasiumi meediaõpetajad ja teised vabatahtlikud animafilmihuvilised.

PPAFFi laste ja noorte töötoad toimuvad 11.—13. oktoobril kell 12-17
Tapa Gümnaasiumis (Pargi 12, Tapa). Läänemaa ja saarte inimestel on võimalus osa võtta ka Kuressaare Animapäevade töötubadest, mis toimuvad 15.—16. oktoobril Kuressaare Ametikoolis (Kohtu 22, Kuressaare).

Tapa Gümnaasiumis toimuvatest töötubadest saavad osa võtta Tapa valla ja naabervaldade, Arenduskoja Leader piirkonna (Tapa, Kadrina, Kuusalu ja Vihula vald ning Loksa linn) lapsed ja noored, Lääne-Virumaa, aga ka kõik teiste Eesti piirkondade lapsed ja noored vanuses 5–19 eluaastat. Oodatud on ka filmihuviliste vanemad ning laste õpetajad ja juhendajad. Kolmel päeval toimuvad erinevad koolitused ja soovi korral on võimalus osaleda ka kõigil kolmel päeval. Töötoad on kõigile tasuta.

Nii Tapa kui ka Kuressaare töötubade teemad ja täpsed kellaajad veel selguvad, aga koha eelisjärjekorras töötoa valimiseks saab kindlustada endale juba praegu. Samuti on veel võimalik, et avatakse üksikud töötoad mujalgi Eestis, kuid see täpsustub lähikuudel.

Eelregistreerimisel palume tingimata kirja panna järgmised andmed:
  • töötoas osaleva lapse nimi, 
  • lapsevanema nimi, 
  • kool, 
  • elukoht (omavalitsuse täpsusega), 
  • telefoninumber ja
  • e-maili aadress.
Nii saame hiljem teiega koolituse toimumise osas ühendust võtta.

Kõik töötubades valminud filmid osalevad ka PPAFFi konkursil. Välja antakse Grand Prix ning palju eriauhindu. Konkursitulemused tehakse teatavaks festivali galal, 30. oktoobril 2016 Tapa Kultuurikojas.

Neljal eelneval festivalil, 2012.—2015. aastal osales animatsioonitöötubades kokku üle 270 noore ja täiskasvanu, kelle fantaasialendu võib näha kokku ligi 130 animatsioonis kogupikkusega üle 70 minuti. Kõiki animatsioone näeb PPAFFi YouTube’i kanalilt.

NB! Töötubadesse saab registreerida kuni 07. oktoobrini 2016.

Registreerimine ja lisainfo:
Eva Kristjuhan
Nukufilmi Lastestuudio koordinaator
tel: (+372) 5303 7660
e-post: info@nukufilmilastestuudio.ee
www.nukufilmilastestuudio.ee

Eelmine
PPAFF tähistab tänavu viiendat sünnipäeva