PPAFF 2015  animatsioonitöötoad

PPAFFi üks olulisi sihtgruppe on noored. Töötubade pakkumine koolinoortele onoluline kahest aspektist: kasvatagem publikut ja õpetagem uusi animaatoreid. Kunagi ei või teada, kellest võivad sirguda uued tegijad, kes Eesti animatsiooni häid traditsioone edasi viivad.

Tänavu avaneb taaskord  suurepärane võimalus ka Eesti Kaitseväe 1. jalaväebrigaadi ajateenijatel oma loovus ja eneseväljendus käima lükata, et luua töötubades põnevaid animatsioone.

Nii koolinoorte kui ka ajateenijate animafilmid osalevad eraldi konkurssidel, mille tulemused tehakse teatavaks festivali galal, 31. oktoobril.


Töötoad lastele ja noortele
13.–15. oktoobril 2015 kell 12–17 Tapa Gümnaasiumis 
NB! Töötubades osalejate kohad on täis!

Töötubade teemad:
13. oktoober (kohad täis!) – joonisfilm ja tahvlianimatsioon
14. oktoober (kohad täis!) – lamenukkfilm ja kollaaž
15. oktoober (kohad täis!) – puruanimatsioon

Töötubadest saavad osa võtta Tapa valla ja naabervaldade, Lääne-Virumaa, aga ka teiste Eesti piirkondade lapsed ja noored vanuses 5–19 eluaastat, oodatud on ka filmihuviliste vanemad. 

Töötube viib läbi PPAFFi hea koostööpartner MTÜ Nukufilmi Lastestuudio ning töötubades osalemine on tasuta.

Eelregistreerimisel palume kindlasti kirja panna oma nimi, lapsevanema nimi, kool, elukoht (omavalitsuse täpsusega), telefoninumber ja kindlasti e-maili aadress, et hiljem Teiega kontakti võtta koolituse toimumise osas. Registreerimine on avatud reedeni, 9. oktoobrini.

Kõik töötubades valminud filmid osalevad ka konkursil. Välja antakse Grand Prix ning palju eriauhindu. Konkursitulemused tehakse teatavaks festivali galal, 31. oktoobril 2015. 

Kolme eelneva aasta festivali raames, aastatel 2012–2014, on animatsioonitöötubades osalenud kokku üle 270 noore ja täiskasvanu, kelle fantaasialendu võib näha kokku ligi 100 erinevas animatsioonis, kogupikkusega üle 50 minuti. 

Registreerimiseks palume võtta ühendust:
Eva Kristjuhan
Nukufilmi Lastestuudio
tel: (+371) 5303 7660