Mängufilm PPAFFil:

 "Kirsitubakas"

                                                                                                           

Lavastaja: Andres ja Katrin Maimik                                                                                       Osatäitjad: Osades Maris Nõlvak, Gert Raudsep, Getter Meresmaa, Anne Reemann, Viiu Maimik, Maarja Jakobson, Aap Salumets, Tiina Kadarpik, Andres Kütt jt.                                                                  

Tootja ja levitaja: Kuukulgur Film OÜ                                                                                         Žanr: Draama, romantika                                                                                                  Tootmisaasta: 2014, esmaesitus 17.10.2014                                                                                       Filmi pikkus: 1h 30 min

Filmi tootmist on toetanud Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital.    


"Kirsitubakas” on nooruslik suhtedraama esimesest armumisest. Kui aga tunded süttivad mitukümmend aastat vanema mehe vastu, on otsuste langetamine nii psühholoogiliselt kui ka sotsiaalsete normide tõttu palju keerulisem. Keelatud armastuses on nagu sõjas – häid valikuid polegi.


"Kirsitubakas" räägib 17-aastasest väikelinna tüdrukust Laurast, kel on kohutavalt igav. Ema käib närvidele, omavanused kutid on nõmedad ja kõik meelelahutused tunduvad lapsikud. Ühel päeval tassib Laura energiline sõbranna Merit ta kaasa rabamatkale, mida korraldab keskealine loodusehunt Joosep. Algus on kõike muud kui paljutõotav: kinnise loomuga tüdruku suhted pingestuvad kiirelt kompleksivabalt käituva Joosepiga, kes üritab matkaseltskonnale muljet avaldada oma maalähedase stiili ja kentsakate rituaalidega. Matka edenedes avastab Laura eneselegi ootamatult, et Joosepi karune sarm paneb tal vere kiiremini pulbitsema. Rännak tüürib aga vääramatult lõpu poole ning Laural tuleb leida selgust, kas suhe endast vanema mehega on vaid vahepala naiseks kujunemise kurvilisel teel või on tegemist elu esimese päris armastusega.

NB! Alla 12 a. mittesoovitatav 
Vaata "Kirsitubaka" treilerit: