13. oktoobrist 2. novembrini kestva Priit Pärna 3. Animafilmifestivali programm koosneb maailmatasemel animatsioonidest ja jõuab animasõpradeni nii rongirööbastel, maanteel kui ka merel. Lisaks toimub rahvusvaheline animatsioonikonkurss tudengitele ning laienenud on ka koolituste osasaajate ring.  

PPAFF 2014 koondajakava leiad SIIT!

________________________________________

Tänavusel PPAFFil on kavas seitse erinevat programmi ja üle 50 animatsiooni. Maadest on peafookuses Lõuna-Korea ning autoritest nii maailmas tuntud Tšehhi animaator Michaela Pavlatova kui ka unustamatu Avo Paistik Eestist. Lisaks näeb PPAFFil Horvaatia animaatorite töid ja ka Eesti animaatoritelt mitmeid programme, nagu "Ahjusoe Eesti animatsioon" ja "Priit Pärn ja sõbrad". Lapsed leiavad programmist üle tosina loo Miriamist ja porgandist.

Tutvu programmidega:

________________________________________

Sel aastal pöörab PPAFF lisaks väikestele animaatoritele tähelepanu ka juba animatsioonikunstiga tegelevatele noortele. Nelja riigi – Eesti, Norra, Jaapani ja Šveitsi – tudengite osavõtul toimub PPAFFi esimene rahvusvaheline animatsioonikonkurss.

______________________________________________

PPAFFi missiooniks on inimestele animatsiooni lähemale toomine. Seetõttu otsitakse igal aastal põnevaid paiku, kus programmi näidata ning mis võiks inimeste tähelepanu köita. Selle tulemusena on tänavuse PPAFFi kavas juba viis alafestivali: Rongianimatsioon, Bussianimatsioon, Laevaanimatsioon, Militaaranimatsioon ja Kino maale. 


Tutvu alafestivalidega SIIN!