joonisfilmi laste eriprogramm

Filmifestivali Kino maale traditsiooniline filmiprogramm eelkooliealistele ja allklassidele 

Programm " Joonisfilmi laste eriprogramm" on festivali kavas olnud juba mitmeid aastaid, kuid iga kord uue sisuga. Kui eelmisel aastal oli fookuses Heiki Ernits, kes tähistas oma 65 sünnipäeva, siis järelviitena on tänavugi kavas midagi tuttavat ja traditsioonilist meie pisematele filmisõpradele. Programmi esitleb Eesti Joonisfilm.

Tänavu pakume vaatamiseks  animatsiooniseriaali
"Tom ja Fluffy", mis koosneb 6-st filmist, autoriteks Heiki Ernits, Janno Põldma, Leo Lätti.  Programmi pikkus on ca 75 minutit, tootja Eesti Joonsifilm, valmimisaasta 1997.

Sünopsis:
väike küla suure mere ääres. Kaks noort koera, Tom ja Fluffy, on armunud teineteisesse. Nende sõber, leiutajast koer Oskar, on äsja leiutanud suhkrumasina. Külla pöördub tagasi ümbermaailmareisilt vana koer Klaus. Nemad neli, lisaks veel kass Julius ja tiigis elunev ärahellitatud lohe Otto; rott Leo ja väike valge hiireneiu Julia; jänes James, kes ei ole sugugi veendunud, et ta on ikka jänes; väikesed salapärased mehikesed ja helesinised liblikad; putukaema Anna oma kolme vallatu putukalapsega – kõik nad kokku ongi tegelasteks lastele mõeldud humoorikas joonisfilmiseriaalis “Tom ja Fluffy”.
Eelmine
taani täiskasvanute lühifilmilaegas
Järgmine
Joonisfilmi värsked animapärlid