FESTIVALI TUTVUSTUS, ÜLDKAVA JA PROGRAMMIDE NIMEKIRI

Filmifestival KINO MAALE toob esmakordselt fookusesse Taani filmikunsti ja žanritest lühimängufilmi

Filmifestival KINO MAALE toimub ajavahemikus 7.–27.10. 2019 ja toob festivali tänavugi lastele ja noortele ning täiskasvanutele lähemale, peaaegu kodu uksepakule. Filmifestival Kino maale, mis toimub kolmandat aastat, pakub vaatajatele kolm värviküllast filminädalat, keskendudes  esmakordselt lühimängufilmile, kuid näidatakse ka animatsioone ja dokumentaalfilme. Fookuses on esmakordselt Taani filmikunst ja Eesti animaatorite uudislooming. Samuti on esmakordselt Tapal filmiteemaline filateelia näitus.


Loe lisaks

FILMIPARTNERITE TUTVUSTUS

Filmifestival Kino maale teeb tänavu koostööd 3 filmipartneriga, kelleks on Eesti Joonisfilm, Nukufilm ja Taani Suursaatkond Eestis koos Taani Filmi Instituudiga.
Loe lisaks

taani noorte segafilmilaegas 2 

Programm "Taani noorte segafilmilaegas 2" on mõeldud koolinoortele. Teemad, mida filmid käsitlevad on igihaljad, andes mõista, kui raske on tegelikkuses olla teismeline.
Loe lisaks

taani noorte segafilmilaegas 1

Programm "Taani noorte segafilmilaegas" on mõeldud koolinoortele. Teemad, mida filmid käsitlevad on igihaljad, andes mõista, kui raske on tegelikkuses olla teismeline.
Loe lisaks

"Taani noorte filmid - kasvuraskused"

Programm "Taani noorte filmid - kasvuraskused" on mõeldud koolinoortele. Teemad, mida filmid käsitlevad on igihaljad, andes mõista, kui raske on tegelikkuses olla teismeline.
Loe lisaks

taani laste animamudila ja taani laste lühifilmilaegas    

Programm "Taani laste animamudila" ja "Taani laste lühifililaegas" on koostatud Taani kaasaaegsete autorite värsketest animatsioonidest, mõeldud vaatamiseks eeskätt eelkooliealistele, aga ka allklasside lastele. Programmi esitlevad Taani Suursaatkond Eestis ja Taani Filmi Instituut

Loe lisaks